Gra Minecraft

O czym jest gra Minecraft?

Gra Minecraft pozwala nam budować dowolne konstrukcje z sześciennych kostek w otwartym świecie 3D. Cechą charakterystyczną gry Minecraft jest jej nieliniowa fabuła. Otrzymujemy wolną rękę w kwestii eksplorowania wirtualnego świata. w głównej mierze od nas samych zależy jak będzie wyglądała rozgrywka. Gra minecraft jest często porównywana do popularnych klocków LEGO. Za pomocą dostępnych w grze materiałów możemy budować zaawansowane konstrukcje.

Gra Minecraft
Gra Minecraft

Dla kogo jest gra Minecraft?

Na całym świecie w Minecraft gra już ponad 10 milionów użytkowników. Zarówno chłopcy jak i dziewczęta, o różnym przekroju wiekowym potrafią znaleźć coś ciekawego w tej nietypowej grze. Jeśli jesteś osobą kreatywną, pełną pomysłów to z pewnością gra Minecraft przypadnie Tobie do gustu. Do dyspozycji otrzymujemy zarówno możliwość jednoosobowej jak i wieloosobowej rozgrywki. Największą frajdę daje zabawa z przyjaciółmi, wspólne budowanie konstrukcji oraz odkrywanie obszernego świata gry Minecraft.

Gra Minecraft to fenomen swojego gatunku…

Twórcom gry Minecraft udało się osiągnąć popularność, o której mogą tylko pomarzyć producenci innych tytułów. Produkt, który nie posiada zaawansowanej grafiki ani perfekcyjnie odwzorowanej fizyki bije na głowę wszystkie inne konkurencyjne tytuły w swojej kategorii. Co w takim razie stoi za sukcesem Minecraft’a? Zapewne wiele czynników, natomiast warto zwrócić uwagę na to, że:

  • gra Minecraft posiada w pełni darmową wersję Classic
  • ścieżkę dźwiękową do gry stworzył utalentowany artysta Daniel „C418″ Rosenfeld
  • gra napisana jest na silniku Java, dzięki czemu można ją w prosty sposób przenieść na praktycznie dowolny system oraz sprzęt
  • poradnik w polskim języku

„Minecraftomania” zawitała również do Polski!

Gra Minecraft podbiła również serca polskich graczy. Każdego dnia do polskiej społeczności gry Minecraft dołączają setki nowych graczy. Kanały w serwisie YouTube przeżywają wysyp setek filmików nagrywanych przez fanów gry (tzw. Gameplay, Let’s Play, Zagrajmy w..)

Dostosuj wszystko do własnych upodobań

Dzięki dodatkowym pakietom zawierającym tekstury oraz skiny, możemy dostosować wygląd interfejsu oraz samej gry do własnych potrzeb. W sieci znajduje się dodatki oraz itemy, które w prosty sposób możemy wykorzystać a tym samym nadać grze całkiem nowy wygląd. Gra Minecraft to świetna produkcja, w którą po prostu warto zagrać. Dynamicznie rosnąca społeczność oraz ukazujące się nowe wersje Minecraft’a sprawiają, że gra nie znudzi się nam zbyt szybko. Jeśli tylko posiadasz odpowiednią ilość cierpliwości oraz kreatywności to gra Minecraft pozwoli Ci wykorzystać pełny potencjał Twojego twórczego myślenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Znajdziesz tutaj komendy, poradnik, skiny, dodatki, tekstury, itemy – największy zbór zasobów do gry Minecraft.