Minecraft: Aktualizacja Przygody

Minecraft: Aktualizacja Przygody

Z oficjalnego bloga gry Minecraft dowiadujemy się o planach wydania dosyć sporej aktualizacji, która to wprowadzi ponad 40 nowych rzeczy do rozgrywki. Niestety nie znamy jeszcze szczegółów natomiast z pewnością możemy spodziewać się nowych przedmiotów, miejsc do eksploracji, rzeczy do robienia oraz interesującego systemu walki. Data wydania nowej wersji również nie jest jeszcze znana, natomiast z informacji prasowej jasno wynika iż możemy się jej spodziewać już wkrótce.

Minecraft: Aktualizacja Przygody

Minecraft: Aktualizacja Przygody

Pomimo tajemnicy dotyczącej rzeczy jakie wprowadzi aktualizacja, w sieci wyciekły bardzo ciekawe informacje (głównie za sprawą Twittera). Nadchodzące zmiany mają zwiększyć liczbę opcję farmerskich, wprowadzić losowo generowane lochy oraz co najważniejsze – w pełni działający tryb kreatywny (Creative Mode). Nas osobiście najbardziej ciekawi modyfikacja systemu walki z przeciwnikami, ma on zostać wzbogacony o nowe elementy a co za tym idzie stanie się trudniejszy. Cała aktualizacja dostarczy nam z pewnością kilkadziesiąt dodatkowych godzin zabawy oraz odkrywania nowości w świecie Minecrafta.

8 myśli nt. „Minecraft: Aktualizacja Przygody

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>