Steen Sig Andersen - Projektant klocków LEGO z serii Minecraft

Klocki LEGO z serii Minecraft

Z ekranu komputera, Minecraft wędruje do pudełka LEGO

Kilka miesięcy temu twórcy gry Minecraft zorganizowali konkurs, którego celem było wyłonienie najciekawszych projektów, szkiców oraz pomysłów na przeniesienie motywu Minecraft w najpopularniejsze klocki świata.

W efekcie akcji promocyjnej zainicjowany został wstępny projekt klocków LEGO. Dzięki wsparciu milionów fanów gry Minecraft, projekt otrzymał wystarczającą ilość głosów aby producent klocków LEGO wdrożył go w życie. W taki oto sposób, w dniu dzisiejszym (11 kwietnia 2012), z taśmy produkcyjnej wypuszczone zostało pierwsze opakowanie nowej serii LEGO o nazwie „LEGO Minecraft Micro World”.

Steen Sig Andersen - Projektant klocków LEGO z serii Minecraft

Steen Sig Andersen - Projektant klocków LEGO z serii Minecraft

Premiera nowej serii klocków odbędzie się w Danii – państwie, z którego pochodzi firma tworząca klocki LEGO. W jednym z największych sklepów oferujących produkty LEGO, w dniu premiery ustawią się długie kolejki osób oczekujących na te specjalne wydanie klocków. Na chwilę obecną nie znamy jeszcze ceny opakowania z klockami, natomiast powinna być ona porównywalna z innymi premierami. Z nieoficjalnych źródeł dochodzą informacje, że za nowe opakowanie klocków LEGO Minecraft przyjdzie nam zapłacić aż $35, gdy pojawią się natomiast w Polsce cena osiągnie ponad 120 zł za opakowanie.

LEGO Minecraft, zapowiada się prawdziwy hit?

Pozycja obowiązkowa dla zagorzałych fanów gry Minecraft. Niepowtarzalna okazja na przeżycie wyjątkowych przygód świata Minecrafta w nieco bardziej materialnej formie ;) Już wkrótce zobaczymy czy ten pomysł okaże się strzałem w dziesiątkę, zadecydują jak zwykle klienci a wyznacznikiem sukcesu będzie ilość oraz szybkość znikających pudełek z półek sklepowych.

Swoją drogą ciekawe czy wyjdzie gra „LEGO Minecraft” ;) Tego typu produkcja musiałaby wyglądać naprawdę komicznie.

 LEGO Minecraft Micro World

LEGO Minecraft Micro World

A co Wy sądzicie o tym produkcie? Gdy klocki LEGO pojawią się na półkach sklepowych w Polsce to kupicie je? ;) Ja uwielbiałem w dzieciństwie bawić się LEGO i gdy tylko będą w moim zasięgu kupuję je koniecznie!

Zestaw LEGO Minecraft

Zestaw LEGO Minecraft

Ludziki w LEGO Minecraft

Ludziki w LEGO Minecraft

8 myśli nt. „Klocki LEGO z serii Minecraft

  1. mbn10

    No no no! Czas nie kupować więcej chpis’ów i oszczędzać! Weście podczas przyjemności oczy nie będą mnie boleć…

    Odpowiedz
  2. TheMixPL

    Super jest Lego Minecraft tylko szkoda ze tak drogie!!! Zamiast 120zł powinno byc mniej niz 85zł!!!!!!!!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>