Archiwa tagu: maskotka minecraft

Minecraft creeper maskotka

Creeper pluszak – nowa zabawka dla fanów

W oficjalnym sklepie twórców gry Minecraft (J!NX) pojawił się nowy, ciekawy gadżet – pluszowa wersja creepera. Do tej pory najwięksi fani Minecrafta mogli zaopatrzyć się jedynie w kolekcjonerską, plastikową wersję creepera. Na aukcjach allegro, dostępne były przez krótki czas własnoręcznie wykonane maskotki. Ich jakoś wykonania pozostawiała wiele do życzenia. Oficjalna pluszowa maskotka przedstawiająca creepera według zapewnień wydającej jej firmy Jinx ma cechować się wysoką jakością wykonania.

Creeper maskotka z pewnością będzie cieszył się większą popularnością z tego względu, że oprócz aspektów wizualnych posiada dodatkową funkcję. Po naciśnięciu w odpowiednim miejscu, pluszowy creeper wydaje z siebie charakterystyczny dźwięk „SSSsss… BOOM!”.

Maskotka Creeper

Maskotka Creeper

Zabawka dostępna jest oczywiście jedynie w zielonym kolorze oraz rozmiarze 36 cm. Kupić ją możemy w sklepie internetowym jinx.com w cenie 34,99 Euro, co w przeliczeniu na złotówki daje ok. 150 PLN. Naszym zdaniem jest to dosyć wysoka cena, natomiast z pewnością nie będzie ona przeszkodą dla największych sympatyków gry Minecraft. Warto zwrócić również uwagę na fakt, iż jest to przedsprzedaż a sam produkt będzie dostępny w okolicach 20 sierpnia 2012 roku.

Pluszowy Creeper

Pluszowy Creeper

Poniżej znajduje się również filmik zachęcający do zakupu tej nowej zabawki.

Z pewnością każdy chciałby stać się posiadaczem maskotki creepera. Jeśli nie odstrasza Was wysoka cena oraz długi czas oczekiwania, polecamy zakup pluszaka creepera. Czy okaże się on bestsellerem? Na odpowiedź musimy jeszcze poczekać, zagorzali fani Minecrafta na pewno nie przejdą obojętnie obok tej zabawki.

Creeper pluszak

Creeper pluszak

Nasza opinia dotycząca maskotki creepera

Ponieważ zabawka nie została jeszcze wydana, bazujemy na ogólnodostępnych informacjach. Gdy otrzymamy i przetestujemy maskotkę, zaktualizujemy ten wpis aby podzielić się z Wami naszymi uwagami.

Plusy

  • Duży rozmiar maskotki
  • Atrakcyjny wygląd
  • Funkcja wydająca dźwięk Creepera

Minusy

  • Cena
  • Długi okres oczekiwania na premierę
  • Brak polskiego dystrybutora

Według mnie, jest to jeden z najlepszych gadżetów z gry Minecraft zaraz po klockach lego. A jak Wam podoba się creeper maskotka?