Archiwa tagu: podobne do minecraft

Gra podobna do Minecraft

Darmowa alternatywa  - gry podobne do Minecraft

Dobra wiadomość zarówno dla nowicjuszy jak i strych wyjadaczy, którzy znudzili się grą Minecraft – w sieci pojawiają się jak grzyby po deszczu darmowe gry naśladujące Minecrafta. Jedną z  nich jest Mythruna, gra RPG typu sandbox osadzona w mitycznych klimatach. Już na pierwszy rzut oka widać, że jest to gra podobna do Minecraft. Ten sam „klockowaty” wygląd, zbliżony interfejs użytkownika oraz możliwości. Na chwilę obecną Mythruna dostępna jest w wersji beta co oznacza, że spodziewać się w niej możemy błędów.

Gra podobna do Minecraft nie musi być wcale od niego gorsza. Pod względem graficznym wygląda o wiele lepiej, zwłaszcza oświetlenie oraz cienie padające na elementy robią wrażenie. Dużo gorzej wypada natomiast fizyka gry, brakuje w niej wielu elementów, do których przyzwyczaił nas Minecraft.

Gra podobna do Minecraft

Gra podobna do Minecraft

Gra podobna do Minecraft, ale innego typu

Warto również powiedzieć kilka słów o grze Ace of Spades. Jest to ciekawa alternatywa dla osób, które nie mogą oderwać się od „klockowatej” grafiki. Ace of Spades to bardzo prosta strzelanka FPS osadzona w świecie przypominającym krainę znaną z Minecrafta.

Podobieństwa

  • Szata graficzna
  • Crafting – możliwość budowy
Różnice
  • Strzelanka FPS
  • W grze mamy skonkretyzowane cele

Znacie inne gry podobne do Minecrafta? Piszcie śmiało w komentarzach :)